Teamsponsors

Boulanger

Boulanger is sinds 2018 shirtsponsor van Team Bart & Tijn https://www.boulanger.nl?

Bolink & Partners

Bolink & Partners is sinds 2019 shirtsponsor van Team Axel https://www.bolinkenpartners.nl

Kinderhospice Binnenveld

Kinderhospice Binnenveld is sinds 2019 shirtsponsor van Team Axel https://www.kinderhospicebinnenveld.nl  

Ducati Zaltbommel

Ducati Zaltbommel is sinds 2019 shirtsponsor van Team Serra en Dana www.ducatizaltbommel.nl

De Lange Houttechniek

De Lange Houttechniek is sinds 2019 shirtsponsor van Team BIOKÉ Website...

Eljo Exalto

Eljo Exalto is sinds 2019 shirtsponsor van Team Trots op Fenne* Website Eljo Exalto  

Autoschadebedrijf Aart van der Stelt

Autoschadebedrijf Aart van der Stelt is sinds 2019 shirtsponsor van Team Trots op...

BDO consultants

BDO is sinds 2019 shirtsponsor van team Bart & Tijn www.bdo.nl

Heijmans

Heijmans is sinds 2019 shirtsponsor van team Trots op Fenne* www.heijmans.nl

Smurfit Kappa

Smurfit Kappa is sinds 2019 shirtsponsor van Team Serra en Dana www.smurfitkappa.com  

CCare

CCare is sinds 2019 shirtsponsor van Team ASL www.ccare.nl  

Inspect2gether

Inspect2gether is sinds 2019 teamssponsor van Team Emma www.inspect2gether.com  

Bruynzeel

Bruynzeel is sinds 2019 shirtsponsor van team Bart & Tijn

Brasserie Lodge Visdonk

Brasserie Lodge Visdonk is sinds 2019 shirtsponsor van Team Bart & Tijn www.lodgevisdonk.nl

KRSS Europe B.V.

KRSS is sinds 2019 shirtsponsor van Team Iris. www.krsseurope.com  

Oodit

Oodit is sinds 2019 teamsponsor van Team Cilia. https://oodit.nl/nl/

Adfinum

Adfinum is sinds 2018 sponsor van team Bart en Tijn. http://www.adfinum.nl  

Q4all

Q4all is sinds 2018 sponsor van team Bart en Tijn. www.q4all.nl

Wielervereniging HTT

De fietsers van HTT zijn sinds 2017 sponsor van Team Serra en Dana. En fietsen enthousiast...

EDCR B.V.

EDCR Is sinds 2018 shirtsponsor van Team Bart en Tijn www.edcr.nl

Ons Tweede Thuis

Ons Tweede Thuis is in 2017 bedrijfssponsor van Team Nick. Website Ons Tweede...

Tempel Optometrie

Tempel Optometrie &Audiologie is sinds 2018 shirtsponsor van Team Serra en Dana www.tempeloogzorg.nl

Axel Foundation

De Axel Foundation is in 2017 shirtsponsor van de Nederlandse Waterpolomannen. www.axelfoundation.nl

Thomas Cultuurtechniek

Thomas Cultuurtechniek was in 2017 en 2018  shirtsponsor van Euronext voor Team...

Insecon

InSeCon is sinds 2017 shirtsponsor van Team Serre en Dana https://insecon.nl  

Huussen Elektro

Huussen Elektro is sinds 2017 shirtsponsor van Team Axel. http://www.huussenelektro.nl 

Bouwkundig Adviesbureau Buis

Bouwkundig Adviesbureau Buis is sinds 2017 shirtsponsor van Team Axel http://www.basbuis.nl

GEP Engineering

Gep Engineering is sinds 2017 shirtsponsor van Team Bram http://www.gep-engineering.nl

Fast administratiekantoor

Fast is sinds 2017 shirtsponsor van Team Cilia http://fastfast.nl 

Loopgroep03

Loopgroep03 uit Haarlem is sinds 2017 shirtsponsor van Team Cilia. http://www.loopgroep03.nl  

The Square Mile

The Square Mile is sinds 2017 shirtsponsor van Team Cilia. thesquaremile.nl 

Cortex

Cortex is sinds 2017 shirtsponsor van Team Serra & Dana www.cortex.nl

Van Panhuis Bouw

Van Panhuis Bouw is in 2017 shirtsponsor van Team Serra & Dana www.panhuisbouw.nl

Schoonderwoerd Vlees

Schoonderwoerd Vlees is sinds 2016 shirtsponsor van Team Axel. http://www.schoonderwoerdvlees.nl

Da Vinci Laboratory Solutions

Da Vinci Laboratory Solutions is sinds 2016 shirtsponsor van Team Iris http://www.davinci-ls.com/nl/

Logo Beau

Beau is de jongere zus van Charel(*) en Stan (*). Beau is heel actief voor haar zus...

TVM Verzekeringen

TVM Verzekeringen is sinds 2016 shirtsponsor van Team for All www.tvm.nl  

Van der Valk de Bilt

Van der Valk de Bilt biedt sinds 2013 het Stofwisselpunt de Bilt aan. Ook organiseert...

Ripassa

Ripassa is sinds 2017 shirtsponsor van Team Axel

Remeha

Remeha is sinds 2015 shirtsponsor van Team Nanoek. www.remeha.nl

CAM IT

CAM IT is sinds 2015 shirtsponsor van Team Nanoek www.cam.nl

Donaties

Jouw donatie is welkom op NL41RABO0107695022 t.n.v. Stichting Stofwisselkracht
BIC : RABONL2U
KvK : 55500013
ANBI : 84 814